Antalya İngilizce Tercüme

 • İlan / İçerik Numarası : # 808 24 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Antalya, Türkiye

Antalya İngilizce Tercüme
Çinceden sonra en çok konuşulan ikinci dil olan İngilizce dünyada en fazla bölgeye yayılmış dil olarak ön plana çıkmaktadır. Neredeyse tüm kıtalarda konuşulmakta ve 54 ülkede resmi dil statüsünde bulunmaktadır. 340 milyondan fazla insanı ana dilidir fakat toplamda 840 milyon kişi tarafından konuşulur. İngilizce, bugün dünyada ve Türkiye’de üzerinde en çok çalışılan tercüme dilidir.
İngilizce bilişim sektöründe oldukça önemli bir dildir. İnternet’te yer alan bilgilerin çok büyük bir kısmı bu dilde yazılmıştır. Aynı zamanda ticaret ve finans alanı da dâhil olmak üzere tüm sektörlerde en yaygın kullanılan dildir. Son yıllarda ticari ve ekonomik açıdan öne çıkan ülkemizde de, İngilizce en yaygın ve en çok konuşulan yabancı dil konumunda olmasından dolayı, İngilizce tercüme, yurt içindeki tercüme dünyasında kendini zirveye taşımıştır. Uluslar arası şirketlerin, yabancı şirketlerle iş ortaklığı yapan yerel şirketlerin ve hukuki, finansal, medikal, bilimsel ve akademik, teknolojik çalışmalar ve uluslar arası pazarlama gibi konuların yanı sıra turizm alanında da kullanılan ortak dil İngilizcedir.
En uygun fiyatlar ile sunduğumuz İngilizce tercüme hizmetlerinde kalite ve hızdan ödün vermiyoruz. 7 gün 24 saat çalışma politikası ile acil isteklerinizi karşılıyoruz. Bize istediğiniz zaman ulaşabilir teklif alabilirsiniz.


Uzman Tercüman Kadrosu
Teknik, hukuki, tıbbi gibi birçok alanda özel uzmanlıkları bulunan deneyimli tercüman kadromuz ile en uygun fiyata, maksimum kalite değerlerine sahip tercüme hizmetlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Zamanında Teslimat
Projeleriniz, proje teklif dosyamızda belirtilen tarih ve saatte tarafınıza teslim edilmektedir. Tam zamanında teslimatın müşterilerimiz için önemini biliyoruz, bu nedenle tercüme projelerinizi size belirtilen sürede teslim ediyoruz.

Çapraz Tercüme
Türkçe’den farklı bir dildeki dokümanın yine Türkçe’den farklı bir dile tercüme edilmesi hizmetidir. Tüm ülkelerden alanında profesyonel ve sektöre uzman tercüman kadromuz ile tüm tercüme projelerinizde yanınızdayız.

Uygun Fiyat
Aspendos Tercüme, rekabetçi fiyat politikası gereği rakiplerinden daha uygun fiyatlı hizmet sunmaktadır. Şirket bünyesinde tam zamanlı çalışan tercüman kadrosunun bulunması, Aspendos Tercüme’nin daha rekabetçi fiyat politikası belirlemesini sağlamıştır.

Sektörel Çözümler
İhracat yapan şirketlerin ürünlerine ait kullanım kılavuzları, kataloglar, broşürler, tanıtım yazıları, ihracat yazışmaları, faturalar, ticari sözleşmeler, anlaşmalar, kontratlar, gümrüğe verilmesi zorunlu ATR belgeleri sektörel tercüme bazında tercümesini yaptığımız belgelerdir.

Arşiv
Çeviri işlemi tamamlanan tüm belgeleriniz hem kaynak, hemde hedef metin olarak sunucularımız da 10 yıllık süreçte depolanmaktadır. Daha önce yaptırmış olduğunuz tercümelere istediğiniz zaman tekrar ulaşabilirsiniz.
İngilizce-Türkçe / Türkçe-İngilizce Noter Yeminli Tercüme Hizmetleri
Noter yeminli tercüme hizmetlerinde hızlı ve Uygun fiyatlar ile yanınızdayız.
Aynı zamanda Apostil işlemleri de yürütmekteyiz. Bu sayede çevirilerin geçerliliğini yüzde yüz sağlıyoruz ve onay prosedürleri ile zaman kaybetmenizin önüne geçiyoruz. İsterseniz evrakları adresinize teslim ediyoruz.
ÜCRETSİZ TEKLİF AL
ÜCRETSİZ TEKLİF İÇİN FORM DOLDURUN
Gönderdiğiniz belgeler, seçim yaptığınız uzmanlık alanında tecrübeli çevirmenlerimiz tarafından analiz edilir. Projelendirilen belgelerinize ilişkin teklif metni ve teslim tarihi en kısa zaman aralığında tarafınıza iletilir. Teklif, teslim tarihi ve özel gereksinimlere ilişkin incelemenizin ardından, onay vermeniz halinde belge/belgeleriniz 1 saat içinde işleme alınır ve en kısa zamanda tarafınıza teslim edilir.
TEKLİF AL
İngilizce Noter Tasdikli Tercüme
İngilizce Hukuki Tercüme
İngilizce Ticari Tercüme
İngilizce Teknik Tercüme
İngilizce Ekonomi ve Finans Çevirileri
İngilizce Bilimsel ve Akademik Makale Çevirileri
İngilizce Redaksiyon ve Tashih Hizmeti
İngilizce Edebi Metin Çevirileri
İngilizce Tez Çevirileri
İngilizce Yazışma ve Kontrat Çevirileri
İngilizce Reklam Amaçlı Çeviriler
İngilizce Katalog ve Broşür Çevirileri
İngilizce Web Sitesi Çevirileri
İngilizce Patent Çevirileri
İngilizce Deşifre ve Altyazı Çevirileri
İngilizce Öğrenci Belgesi Tercümesi
İngilizce Diploma Tercümesi
İngilizce Transkript Tercümesi
İngilizce Ehliyet Tercümesi
İngilizce Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi
İngilizce Sabıka Kaydı Tercümesi
İngilizce Sağlık Raporu Tercümesi
İngilizce İkametgah Belgesi Tercümesi
İngilizce Sözlü Tercüme
İngilizce Yazılı Tercüme

Yayın tarihi: Mayıs 10, 2018 Yayınlayan / Yazan : Firma Şirket Kayıt Ekleme İlan Ver

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Antalya Ermenice Tercüme

   Antalya Ermenice Tercüme

   Çeviri Firmaları (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 807 41kez görüntülendi. Mayıs 10, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya Ermenice Tercüme Ermenice dili bir Hint-Avrupa dilidir, kendine özgü bir dil dalı oluşturmuştur ve direkt olarak başka yakınları yoktur. Yunanca diline olan benzerliğinden dolayı bazı bilim adamları Ermenice dilini müşterek bir Balkan-Germen ...

  • Aspendos Tercüme Hizmetleri Fiyat

   Aspendos Tercüme Hizmetleri Fiyat

   Çeviri Firmaları (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 797 18kez görüntülendi. Mayıs 10, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Aspendos Tercüme Hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya başladığımız ilk günden bugüne profesyonel tercüme çözümlerimiz ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Alanında uzman ve deneyimli tercüman kadromuz ve proje ekibimizle yanınız...

  • Giresun Yeminli Tercüman Telefon Numarası İletişim Tavsiye

   Giresun Yeminli Tercüman Telefon Numarası İletişim Tavsiye

   Çeviri Firmaları (Giresun) İlan / kayıt numarası : # 618 39kez görüntülendi. Mayıs 10, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Giresun yeminli tercüman telefon numarası tel iletişim noter onaylı en ucuz ekonomik fiyata çeviri tercüme hizmetleri mütercimlik büroları ofisleri firmaları şirketleri www.antalya-tercume.com'da. Giresun resmi sertifikalı tercüman çeviri bürosu gönd...