Antalya Çekçe Tercüme

 • İlan / İçerik Numarası : # 813 25 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Antalya, Türkiye

Antalya Çekçe Tercüme
Slav dillerinin batı kolundan olan Çekçe Dünya üzerinde 12 milyon Çek tarafından konuşulur. Özellikle Slovakça ile aralarında önemli benzerlikler bulunan Çekçe öğrenilmesi zor dillerden biri olarak göze çarpmaktadır. Çek Cumhuriyeti’nin resmi dili olan Çekçe oldukça farklı çekimlere sahip bir dildir. Bir Orta Avrupa ülkesi olan Çek Cumhuriyeti’nin başkenti; ilgi çeken turistik yapısı ve anıldığı Altın Şehir, Masal Şehri, Şehirlerin Anası ve Avrupa’nın kalbi gibi isimleriyle Prag’dır. Avrupa’nın en güzel ve en eski katedrallerinden St. Vitüs Katedraline duyulan merak ve ilgi bölgeye olan turist sayısını etkileyen en büyük faktör.
Anadili Çekçe olan tercüman kadromuz ile en kaliteli sonuçları sizlere ulaştırmak için çalışmaktayız. Çekçe Türkçe, Türkçe Çekçe’nin yanı sıra İngilizce Çekçe, Çekçe Arapça, Rusça Çekçe gibi onlarca farklı dil kombinasyonları ile yanınızdayız.
En uygun fiyatlar ile sunduğumuz Çekçe tercüme hizmetlerinde kalite ve hızdan ödün vermiyoruz. 7 gün 24 saat çalışma politikası ile acil isteklerinizi karşılıyoruz. Bize istediğiniz zaman ulaşabilir teklif alabilirsiniz.

Uzman Tercüman Kadrosu
Teknik, hukuki, tıbbi gibi birçok alanda özel uzmanlıkları bulunan deneyimli tercüman kadromuz ile en uygun fiyata, maksimum kalite değerlerine sahip tercüme hizmetlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Yayın tarihi: Mayıs 10, 2018 Yayınlayan / Yazan : Firma Şirket Kayıt Ekleme İlan Ver

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Ankara Teknik Tercüme Hizmeti

   Ankara Teknik Tercüme Hizmeti

   Çeviri Fiyat (Ankara) İlan / kayıt numarası : # 849 25kez görüntülendi. Mayıs 23, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Ankara Teknik Tercüme Hizmeti NEXUS Tercüme dil hizmetleri sektöründeki eşsiz deneyimi ve uzmanlığıyla farklı sektörler ve uzmanlıklar için teknik tercüme hizmeti konusunda uzmanlaşmıştır. Tercüme sektöründe yapılan çevirilerin önemli bir bölümünü te...

  • Antalya Almanca Tercüme Bürosu

   Antalya Almanca Tercüme Bürosu

   Çeviri Fiyat (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 812 23kez görüntülendi. Mayıs 10, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya Almanca Tercüme Bürosu Almanca dünya üzerinde yaklaşık 110 milyon insan tarafından konuşulmaktadır. Hint Avrupa dil ailesinin cermen koluna mensup olan Almanca 38 farklı ülkede konuşulur ve Almanya, Avusturya, İsviçre, Belçika, Lihtenştayn, L...

  • Antalya Deşifre işlemi

   Antalya Deşifre işlemi

   Çeviri Fiyat (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 709 19kez görüntülendi. Mayıs 10, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya Deşifre işlemi genel olarak, konferans, toplantı, Tv ya da radyo programlarındaki sözlü kayıtların yazıya dökülmesi işlemidir. Deşifre işlemi esnasında yabancı lisanda yapılan bir konuşma kağıda dökülerek Türkçe'ye çevrilebileceği gibi, Türkç...