Antalya Ticari Tercüme

 • İlan / İçerik Numarası : # 710 13 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Antalya, Türkiye

Antalya Ticari Tercüme
"Söz uçar, yazı kalır"
Latin atasözü

Ticarette herşeyin yazılı olması en temel kurallardan birisidir.

Yukarıdaki atasözünde de belirtildiği gibi sözleşme ve mutabakatlarınızı yazılı bir hale getirdiyseniz ve bütün bu evrakların anlaşılır ve doğru bir şekilde çevrilmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Sizin İşiniz Bizim İşimiz

Globalleşen dünyayla birlikte sınırlar kalkmakta ve dünya daha küçük hale gelmektedir. Dünyanın bir diğer ucundaki firmayla iş yapma olasılığı gün geçtikçe daha da artmaktadır. Bu nedenle ithalat ve ihracat yapan şirketler tercüme konusunda güvenilir ve kaliteli çözüm ortaklarına ihtiyaç duymaktadır.

ticari-tercüme

Alp Çeviri Hizmetleri, işletme, finans ve muhasebe bilgisinin yanı sıra yüksek dil becerisine sahip tercümanlarıyla, her türlü sigorta poliçesi, kredi sözleşmeleri, vekaletnameler, şirket sözleşmeleri, faaliyet raporları ve bunun yanı sıra günlük mail yazışmalarınızın tercümelerini süratli ve güvenilir bir şekilde yapmaktadır.

Milyon dolarlık sözleşmelerinizi riske atmayın!

Ticari tercümelerde, en küçük detaylar, önemsiz gözüken terimler, yılların emeklerinin bir anda boşa gitmesine neden olabilir. Alp Çeviri Hizmetleri, bu konuda gereken hassasiyeti göstererek hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Ticari tercümeleriniz 2 kez kontrolden geçirilir ve doğruluğundan emin olunmadan teslim edilmemektedir.

Noter Onayını Dert Etmeyin!

CE Belgesi, uyumluluk belgeleri ve vekaletnameler gibi bazı ticari evraklar noter onayı gerektirir. Alp Çeviri Hizmetleri, yeminli tercüme bürosu olması sebebiyle bu konudaki ihtiyaçlarınızı giderebilmektedir.

Yayın tarihi: Mayıs 10, 2018 Yayınlayan / Yazan : Bedava İlan Verme Yayınlama Sitesi

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Bolu Tercüme Bürosu

   Bolu Tercüme Bürosu

   Çeviri Ücretleri (Bolu) İlan / kayıt numarası : # 851 47kez görüntülendi. Mayıs 23, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Bolu Tercüme Bürosu Profesyonel Tercüman Kadromuz ile, Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz! HEMEN TEKLİF AL Anasayfa › Yerler › Çevirmen › Bolu Tercüme Bürosu Bolu Tercüme Bürosu Noter onayı ve tasdik gerektiren her türlü yeminli ...

  • Kurtköy Tercüme Bürosu

   Kurtköy Tercüme Bürosu

   Çeviri Ücretleri Kurtköy(İstanbul) İlan / kayıt numarası : # 850 37kez görüntülendi. Mayıs 23, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Kurtköy Tercüme Bürosu Profesyonel Tercüman Kadromuz ile, Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz! HEMEN TEKLİF AL Anasayfa › Yerler › Çevirmen › Kurtköy Tercüme Bürosu Kurtköy Tercüme Bürosu Noter onayı ve tasdik gerektiren her türlü...

  • Antalya Estonca Tercüme

   Antalya Estonca Tercüme

   Çeviri Ücretleri (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 814 39kez görüntülendi. Mayıs 10, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya Estonca Tercüme Estonya ülkesinin resmi dilidir. 1.1 milyon Estonya vatandaşına ek olarak on binlerce göçmen tarafından konuşulan bir dildir. Ural Dil Ailesinin Fin-Ugor dillerine mensuptur. Dil, Finceye birçok açıdan benzerlik göstermektedir...