Türkçe - İngilizce dil çiftlerinde 10 yıllık tecrübeyle kaliteli çeviri | www.antalya-tercume.com

Tercüme büroları yeminli tercümanlar dil kursları okulları eğitim firmaları şirketleri için ücretsiz ilan verme, tercüman bulma, online çeviri fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Site üzerinde adı geçen ticari markalar ve marka isimleri sadece bilgi amaçlıdır.

Türkçe - İngilizce dil çiftlerinde 10 yıllık tecrübeyle kaliteli çeviri

  • 1.00 Dollar US$
  • Yayın tarihi: 30/09/2018
    • Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı, Antalya, Türkiye

10 yldır İngilizce-Türkçe dil çiftlerinde profesyonel çeviri hizmeti vermekteyim. Hemen hemen her konuda teknik çeviriler dahil yardımcı olabilirim. Web sitleri, yurt dışı ile günü gününe yazışmalar (bu hizmete danışmanlığı da dahil ettiğimiz oluyor), çeşitli kullanım kılavuzları, kitap çevirileri, eğitim dokümanları, ticaret sicil gazeteleri, sözleşmeler vb. her türlü çeviri ihtiyacınız için iletişime geçebilirsiniz. Antalya içi sözlü çeviri hizmetleri de verebilirim. Çeviri bedeli sayfa başı 10 TL'dir.

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

  • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
  • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
  • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
  • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.10 yldır İngilizce-Türkçe dil çiftlerinde profesyonel çeviri hizmeti vermekteyim. Hemen hemen her konuda teknik çeviriler dahil yardımcı ola... Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı, Antalya, Türkiye İngilizce Çeviri www.antalya-tercume.com üzerinde ilanı veren yayınlayan Zeynep Balikci