Belek Almanca Dil Kursları Ucuz A1 A2 B1 B2 Dil Dersi

 • İlan / İçerik Numarası : # 1264 5 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Belek, Türkiye

Belek merkezde Almanca dil kursları Almanya işçi alımı aile birleşimi evlilik için a1 a2 b1 b2 dil sınavlarına hazırlık dersleri fiyatları. Almanya'nın 2020 içinde işçi alımı yapacağı illerden birisi ise Belek merkez ve çevre ilçeleridir. Almanya'ya Belek merkezden işçi olarak gitmenin başvuru yapabilmenin koşulları şartları arasında Almanca dilini meslek dallarına ve gruplarına göre A1 ile B2 arası derecede konuşuyor olabilmektir.

Belek çevresinden en çok işçi götürülecek Almanya'nın şehri hakkında kısa bilgi;

Hessen eyaletinden başta Ren nehri olmak üzere Main, Weser, Lahn, Fulda, Dill ırmakları geçmektedir. Nehirler genelde kanallaştırılma çabalarından sonra gemi ile yük taşımacılığına açılmıştır.

Eyalette büyük çapta göller olmasa da baraj ve yapay göllere sahiptir.

Hessen eyaleti halkının büyük çoğunluğu 2. dünya savaşı sonrası sonradan doğu bloku diye tanımlanan ülkelerden göçen Alman'lardan oluşmaktadır. Almanca dili genelde kırsal bölgelere mahsus şivelerle konuşulsa da eyalete mahsus bir Almanca şivesi yoktur. Ama bölgesel şivelerin toplamına Hessence diye sıfatlandırılmaktadır.

Belek merkezden Almanya'ya en çok aşağıdaki sektörlerde faaliyet gösteren firmalar şirketler eleman personel işçi alımı yapacaklardır;

Bisikletler için elektrikli veya pille çalışan aydınlatma veya işaret cihazlarının imalatı (bisiklet dinamoları dahil). Motorlu kara taşıtları için diğer parça ve aksesuarların imalatı (fren, vites kutusu, jant, süspansiyon sistemleri, amortisör, radyatör, egzoz, debriyaj, direksiyon kutusu, rot, rotbaşı, rotil vb.) (traktör, itfaiye araçları, vb. için olanlar dahil).

Belek merkezdeki Almanya'ya çalışmaya gideceklere yönelik kurslarımız ücretsizdir ve para alınmayacaktır. Kurs ücretleri Almanya'da işe yerleşip ilk maaşınızı aldıktan sonra Almanya'da işe alım ajansına ödenecektir. Dolandırıcılara karşı dikkatli olunuz ve kimseye Türkiye'de şu bu vs adı altında ( tercüme, çeviri, harç, başvuru, kayıt ücreti, oturum ikamet izni, vize vs ) önceden ödeme yapmayınız! Çünkü Almanya'ya işçi götürme, Almanya'da iş bulma vaatleri Belek ve çevresinde en yeni ve çok görülen bir dolandırıcılık yöntemidir!

Antalya Serik Kadriye Belek Boğazkent Denizyaka Karadayı Aşağıkocayatak Belkıs Abdurrahmanlar Gebiz Töngüçlü Aspendos Sillyon Lykia Links Golf Çakış Burmahancı Sarıabalı Çandır Aşağıçatma Karıncalı Yukarıkocayatak Eminceler Büklüce Kumköy Kayaburnu Akbaş Haskızılören
Bogazkent Uçansu.

Almanya'ya işçi alımı yapılacak başlıca mesleklerden ve sektörlerden bazıları şöyledir;

Motorlu kara taşıtları için karoser, kabin ve kupalara ait parça ve aksesuarların imalatı (tamponlar, koltuk emniyet kemerleri, hava yastıkları, kapılar vb. dahil). Motorlu kara taşıtları için koltuk imalatı (demiryolu ve havayolu için olanlar hariç). Yüzen ve su altında kalabilen sondaj platformlarının inşası faaliyetleri.

Yayın tarihi: Ocak 20, 2020 Yayınlayan / Yazan : Dil Dersi Verenler Kurslar Hocalar

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Çorum Almanca Dil Kursları Ucuz A1 A2 B1 B2 Dil Dersi

   Çorum Almanca Dil Kursları Ucuz A1 A2 B1 B2 Dil Dersi

   Dil Kursu Yorumlar (Çorum) İlan / kayıt numarası : # 1226 68kez görüntülendi. Ocak 13, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Çorum merkezde Almanca dil kursları Almanya işçi alımı aile birleşimi evlilik için a1 a2 b1 b2 dil sınavlarına hazırlık dersleri fiyatları. Almanya'nın 2020 içinde işçi alımı yapacağı illerden birisi ise Çorum merkez ve çevre ilçeleridir. Almanya'ya ...