Zonguldak Almanca Dil Kursları Ucuz A1 A2 B1 B2 Dil Dersi

 • İlan / İçerik Numarası : # 1259 1 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Zonguldak, Türkiye

Zonguldak merkezde Almanca dil kursları Almanya işçi alımı aile birleşimi evlilik için a1 a2 b1 b2 dil sınavlarına hazırlık dersleri fiyatları. Almanya'nın 2020 içinde işçi alımı yapacağı illerden birisi ise Zonguldak merkez ve çevre ilçeleridir. Almanya'ya Zonguldak merkezden işçi olarak gitmenin başvuru yapabilmenin koşulları şartları arasında Almanca dilini meslek dallarına ve gruplarına göre A1 ile B2 arası derecede konuşuyor olabilmektir.

Zonguldak çevresinden en çok işçi götürülecek Almanya'nın şehri hakkında kısa bilgi;

Köln'de belli bir dönem Meclis genel kurulu olarak hizmet veren "Wasserwerk" binası da uluslararası kongre merkezinin faaliyetlerine tahsis edildi. Birleşmiş Milletler Meydanı'nda Birleşmiş Milletler'e üye 191 ülkenin büyük ebatlarda bayrağı gönderlerde dalgalanmaktadır.

Bonn'un Beuel isimli kesiminde bulunan eski çimento fabrikası (Oberkasseler Zementfabrik) mimar Karl-Heinz Schommer tarafından tarihî anıt kapsamına giren yönleri korunarak modern ofis binalarına dönüştürüldü.

Zonguldak merkezden Almanya'ya en çok aşağıdaki sektörlerde faaliyet gösteren firmalar şirketler eleman personel işçi alımı yapacaklardır;

Kumaş ve tekstil ürünlerini ağartma ve boyama hizmetleri (giyim eşyası dahil). Tekstil elyaf ve ipliklerini ağartma ve boyama hizmetleri (kasarlama dahil).
Kumaş ve tekstil ürünlerine baskı yapılması hizmetleri (giyim eşyası dahil). Kumaş ve tekstil ürünlerine ilişkin diğer bitirme hizmetleri (apreleme, pliseleme, sanforlama, vb. dahil).

Zonguldak merkezdeki Almanya'ya çalışmaya gideceklere yönelik kurslarımız ücretsizdir ve para alınmayacaktır. Kurs ücretleri Almanya'da işe yerleşip ilk maaşınızı aldıktan sonra Almanya'da işe alım ajansına ödenecektir. Dolandırıcılara karşı dikkatli olunuz ve kimseye Türkiye'de şu bu vs adı altında ( tercüme, çeviri, harç, başvuru, kayıt ücreti, oturum ikamet izni, vize vs ) önceden ödeme yapmayınız! Çünkü Almanya'ya işçi götürme, Almanya'da iş bulma vaatleri Zonguldak ve çevresinde en yeni ve çok görülen bir dolandırıcılık yöntemidir!

Zonguldak Alaplı Çaycuma Devrek Gökçebey Karadeniz Ereğli Kilimli Kozlu Bartın Amasra Alapli Caycuma Gokcebey Eregli Beycuma Elvanpazarcık Karaman

Almanya'ya işçi alımı yapılacak başlıca mesleklerden ve sektörlerden bazıları şöyledir;

Örgü ve tığ işi kumaşların imalatı (penye ve havlı kumaşlar ile raschel veya benzeri makineler ile örülen tül kumaş, perdelik kumaş vb. örgü veya tığ ile örülmüş kumaşlar dahil).
Örme yoluyla imitasyon kürk kumaşı imalatı. Yatak örtü takımları, yatak çarşafları, yastık kılıfları, masa örtüsü ile tuvalet ve mutfakta kullanılan örtülerin imalatı (el ve yüz havluları dahil).

Yayın tarihi: Ocak 13, 2020 Yayınlayan / Yazan : Çeviri Büroları Tercüme Ofisleri

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

İlgili / Benzer İlanlar

 • Bayrampaşa Dil Kursları Yabancı Dil Eğitimi Özel Ders Fiyat

  Bayrampaşa Dil Kursları Yabancı Dil Eğitimi Özel Ders Fiyat

  Dil Dershaneleri Bayrampaşa (İstanbul) İçerik / İlan No : # 1131 8kez okundu. Ocak 28, 2019 İlanı verenle iletişime geç

  Bayrampaşa dil kursları yabancı dil eğitimi özel ders kurs hocası öğretmeni İngilizce Almanca Arapça Rusça Fransızca İtalyan Çince Japonca kursu dersleri fiyatları ücretleri. Yabancı dil öğrenmek ve konuşmak artık global dünyada yaşamanın olmazsa olm...

 • Başakşehir Dil Kursları Yabancı Dil Eğitimi Özel Ders Fiyat

  Başakşehir Dil Kursları Yabancı Dil Eğitimi Özel Ders Fiyat

  Dil Dersi Verenler Başakşehir (İstanbul) İçerik / İlan No : # 1130 12kez okundu. Ocak 28, 2019 İlanı verenle iletişime geç

  Başakşehir dil kursları yabancı dil eğitimi özel ders kurs hocası öğretmeni İngilizce Almanca Arapça Rusça Fransızca İtalyan Çince Japonca kursu dersleri fiyatları ücretleri. Yabancı dil öğrenmek ve konuşmak artık global dünyada yaşamanın olmazsa olm...

 • Bahçelievler Dil Kursları Yabancı Dil Eğitimi Özel Ders Fiyat

  Bahçelievler Dil Kursları Yabancı Dil Eğitimi Özel Ders Fiyat

  Dil Okulları Bahçelievler (İstanbul) İçerik / İlan No : # 1128 12kez okundu. Ocak 28, 2019 İlanı verenle iletişime geç

  Bahçelievler dil kursları yabancı dil eğitimi özel ders kurs hocası öğretmeni İngilizce Almanca Arapça Rusça Fransızca İtalyan Çince Japonca kursu dersleri fiyatları ücretleri. Yabancı dil öğrenmek ve konuşmak artık global dünyada yaşamanın olmazsa o...