Yozgat Almanca Dil Kursları Ucuz A1 A2 B1 B2 Dil Dersi

  • İlan / İçerik Numarası : # 1258 3 kez görüntülendi.
  • İlanı verenle iletişime geç
    • Yozgat, Türkiye

Yozgat merkezde Almanca dil kursları Almanya işçi alımı aile birleşimi evlilik için a1 a2 b1 b2 dil sınavlarına hazırlık dersleri fiyatları. Almanya'nın 2020 içinde işçi alımı yapacağı illerden birisi ise Yozgat merkez ve çevre ilçeleridir. Almanya'ya Yozgat merkezden işçi olarak gitmenin başvuru yapabilmenin koşulları şartları arasında Almanca dilini meslek dallarına ve gruplarına göre A1 ile B2 arası derecede konuşuyor olabilmektir.

Yozgat çevresinden en çok işçi götürülecek Almanya'nın şehri hakkında kısa bilgi;

Posta Kulesi ile Lange Eugen arasında, Schürmann Binası olarak adlandırılan yapı yer alır. Schürmann Binası günümüzde Deutschen Welle'nin merkezi olarak görev yapmaktadır. Milletvekillerine ofis alanı olarak sunulmak üzere planlanan bu bina, 1993 yılında Ren nehrinin taşması üzerine ağır hasar gördü. Akademi binası olarak tasarlanan Bundeshaus binası, 1948 yılından başlayarak, aralarında Federal Meclis ve Konsey'in de bulunduğu pek çok kamu kuruluşunun faaliyetlerine merkezlik yaptı. Meclis Genel Kurulu 80'lerden itibaren yeni bir binaya taşındı. Bundeshaus, başkentin Berlin'e taşınmasının ardından uluslararası kongre merkezi olarak kullanılmaya başlandı.

Yozgat merkezden Almanya'ya en çok aşağıdaki sektörlerde faaliyet gösteren firmalar şirketler eleman personel işçi alımı yapacaklardır;

Keten, rami, kenevir, jüt elyafları ile diğer bitkisel tekstil elyaflarından dokuma kumaş (bitkisel elyaftan dokuma tül kumaş dahil) imalatı (pamuk hariç). Havlı, şönil, havlu, pelüş, tırtıl ve benzeri ilmeği kesilmemiş dokuma kumaşlar ile tafting kumaş imalatı. Dokuma yoluyla imitasyon kürk kumaş imalatı. Cam elyafından dokuma kumaş imalatı (cam elyafından dar kumaşlar dahil).

Yozgat merkezdeki Almanya'ya çalışmaya gideceklere yönelik kurslarımız ücretsizdir ve para alınmayacaktır. Kurs ücretleri Almanya'da işe yerleşip ilk maaşınızı aldıktan sonra Almanya'da işe alım ajansına ödenecektir. Dolandırıcılara karşı dikkatli olunuz ve kimseye Türkiye'de şu bu vs adı altında ( tercüme, çeviri, harç, başvuru, kayıt ücreti, oturum ikamet izni, vize vs ) önceden ödeme yapmayınız! Çünkü Almanya'ya işçi götürme, Almanya'da iş bulma vaatleri Yozgat ve çevresinde en yeni ve çok görülen bir dolandırıcılık yöntemidir!

Yozgat · Akdağmadeni · Aydıncık · Boğazlıyan · Çandır · Çayıralan · Çekerek · Kadışehri · Saraykent · Sarıkaya · Sorgun · Şefaatli · Yenifakılı · Yerköy
Çadırardıç · Esenli · Osmanpaşa · Akdagmadeni · Bogazliyan · Candir · Cayiralan · Cekerek · Kadisehri · Sarikaya · Sefaatli · Yenifakili · Yerkoy

Almanya'ya işçi alımı yapılacak başlıca mesleklerden ve sektörlerden bazıları şöyledir;

Pamuklu dokuma kumaş (pamuklu dokuma tül kumaş dahil) imalatı (havlı veya şönil kumaş, havlu kumaş, tülbent, pelüş vb. ilmeği kesilmemiş kumaşlar ile kot, kadife ve tafting kumaşlar hariç).
Doğal kıl ve yünden dokuma kumaş imalatı. Doğal ipekten kumaş (doğal ipekten dokuma tül kumaş dahil) imalatı.

Yayın tarihi: Ocak 13, 2020 Değiştirilme tarihi: Ocak 13, 2020 Yayınlayan / Yazan : Tercümanlık Firmaları Çevirmenler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

    Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet