Tıbbi Tercüman NISANTASI HASTANESI İstanbul | www.antalya-tercume.com

Tercüme büroları yeminli tercümanlar dil kursları okulları eğitim firmaları şirketleri için ücretsiz ilan verme, tercüman bulma, online çeviri fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Site üzerinde adı geçen ticari markalar ve marka isimleri sadece bilgi amaçlıdır.

Tıbbi Tercüman NISANTASI HASTANESI İstanbul

 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: 21/11/2018
  • İstanbul, Türkiye

Aşağıda www.antalya-tercume.com sitesi üzerinde Ücretsiz İlan Verme Bedava İlanlar şirketi / firması / işletmesi / kullanıcısı tarafından Çevirmen İş İlanları kategorisinde İstanbul, Türkiye merkez ve çevresi için verdiği Tıbbi Tercüman NISANTASI HASTANESI İstanbul başlıklı 973 numaralı ilanını görüntülüyorsunuz.

Tıbbi Tercüman
NISANTASI HASTANESI
İstanbul
Sürekli
Kaydet Paylaş Bu firmayı takip et
Türkiye'nin ilk jinekoloğu ve ilk özel kadın doğum kliniği kurucusu olan Pakize Tarzi'nin öncülüğünde 1949 yılında kurulan Nişantaşı Hastanesi kurulduğu günün heyecanını bugünlere taşımaktadır.
Köklü tarihinin bilincinde ve günümüz teknolojisine bağlı değişen konsepti ile hizmet yelpazesini geliştiren Nişantaşı Hastanesi, sağlık sektöründeki yolculuğuna 2011 yılından itibaren Ortadoğu Grup güveni ve tecrübesiyle ile devam etmektedir.
Sağlık sektöründeki başarıları ve kaliteli çalışmalarıyla bilinen Ortadoğu Grup sahipliğinde; hastalarına en üst düzey kalite standartlarında hizmet veren Nişantaşı Hastanemiz’ de görev yapacak aşağıdaki niteliklere uygun Tıbbi Tercüman arayışımız bulunmaktadır.
Tecihen İngilizce, Arapça dillerinin ilgili bölümlerinden mezun (Mütercim Tercümanlık, Dil ve Edebiyat, Dil Bilimi, Çeviri Bilim, Kültür Edebiyat vb.)
İyi derecede metin çevirisi yapabilen,
Tercihen en az iki dil bilgisine sahip,
Medikal tercüme alanında deneyim sahibi,
Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren,
Güler yüzlü,
Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,
Şişli, Mecidiyeköy bölgesine ulaşım sorunu olmayan,

- Ücretsiz İlan Verme Bedava İlanlar kullanıcısının / firmasının / şirketinin verdiği diğer ilanları görmek için tıklayınız

- Çevirmen İş İlanları kategorisinde www.antalya-tercume.com sitesinde verilen diğer ilanlara bakmak ve incelemek için tıklayınız

- Bende İstanbul, Türkiye Çevirmen İş İlanları kategorisinde ücretsiz ilan vermek istiyorum diyorsanız buraya tıklayınız.
- Bu sayfada yayınlanan " Tıbbi Tercüman NISANTASI HASTANESI İstanbul" başlıklı ilan hakkında yorum görüş öneri ve şikayetlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümüne yazarak paylaşabilirsiniz.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Çevirmen İş İlanları Global Tft iş ilanları Uluslararası İlişkiler Elemanı

  Çevirmen İş İlanları Global Tft iş ilanları Uluslararası İlişkiler Elemanı

  Çevirmen İş İlanları (İstanbul) 17/11/2018 İlanı verenle iletişime geç

  Çevirmen İş İlanları Global Tft iş ilanları Uluslararası İlişkiler Elemanı Global Tft İLANA BAŞVUR PAYLAŞFirmanın İlanları İş Tanımı Global Translate, Fair, Trade, (Global TFT) İstanbul Türkiye merkezli uluslararası bir şirkettir. Çok dilli çeviri, u...Tıbbi Tercüman NISANTASI HASTANESI İstanbul Sürekli Kaydet Paylaş Bu firmayı takip et Türkiye'nin ilk jinekoloğu ve ilk özel kadın doğum kli... İstanbul, Türkiye Çevirmen İş İlanları www.antalya-tercume.com üzerinde ilanı veren yayınlayan Ücretsiz İlan Verme Bedava İlanlar