Rize Almanca Dil Kursları Ucuz A1 A2 B1 B2 Dil Dersi

 • İlan / İçerik Numarası : # 1249 2 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Rize, Türkiye

Rize merkezde Almanca dil kursları Almanya işçi alımı aile birleşimi evlilik için a1 a2 b1 b2 dil sınavlarına hazırlık dersleri fiyatları. Almanya'nın 2020 içinde işçi alımı yapacağı illerden birisi ise Rize merkez ve çevre ilçeleridir. Almanya'ya Rize merkezden işçi olarak gitmenin başvuru yapabilmenin koşulları şartları arasında Almanca dilini meslek dallarına ve gruplarına göre A1 ile B2 arası derecede konuşuyor olabilmektir.

Rize çevresinden en çok işçi götürülecek Almanya'nın şehri hakkında kısa bilgi;

Bonn'a bağlı ilçe ve semtler; 20. yüzyılın başlarında kentin güç ve itibar kazanmasının bir sonucu olarak, 1 Haziran 1904'te, Bonn'un fiilen iç içe geçmiş olduğu Poppelsdorf, Endenich, Kessenich ve Dottendorf gibi semtler de Bonn'a katıldı. 1 Ağustos 1969 tarihli idari reform, Bonn'un nüfusunu ikiye katladı. Bad Godesberg ve Beuel gibi komşu kentlerin idari merkez niteliğiyle Bonn'a bağlanması kararlaştırıldı. Beuel'e ayrıca daha önce Siegkreis'a bağlı olan Holzlar, Hoholz ve Oberkassel bölgeleri bağlandı. 1969 yılında yapılan düzenleme, Ippendorf, Röttgen, Lessenich/Meßdorf ve Buschdorf'u da Bonn'a bağladı. Lengsdorf ve Duisdorf, bazı küçük semtlerle birlikte Hardtberg idari merkezine bağlandılar.

Rize merkezden Almanya'ya en çok aşağıdaki sektörlerde faaliyet gösteren firmalar şirketler eleman personel işçi alımı yapacaklardır;

Balık ve deniz memelilerinden yağ elde edilmesi. Domuz don yağı (stearin), domuz sıvı yağı, oleostarin, oleoil ve yenilemeyen sıvı don yağı (tallow oil) ile diğer hayvansal katı ve sıvı yağların imalatı (işlenmemiş). Margarin, karışık yemeklik ve sofralık katı yağların imalatı.

Rize merkezdeki Almanya'ya çalışmaya gideceklere yönelik kurslarımız ücretsizdir ve para alınmayacaktır. Kurs ücretleri Almanya'da işe yerleşip ilk maaşınızı aldıktan sonra Almanya'da işe alım ajansına ödenecektir. Dolandırıcılara karşı dikkatli olunuz ve kimseye Türkiye'de şu bu vs adı altında ( tercüme, çeviri, harç, başvuru, kayıt ücreti, oturum ikamet izni, vize vs ) önceden ödeme yapmayınız! Çünkü Almanya'ya işçi götürme, Almanya'da iş bulma vaatleri Rize ve çevresinde en yeni ve çok görülen bir dolandırıcılık yöntemidir!

Rize · Ardeşen · Çamlıhemşin · Çayeli · Derepazarı · Fındıklı · Güneysu · Hemşin · İkizdere · İyidere · Kalkandere · Pazar · Ardesen · Camlihemsin · Cayeli · Derepazari · Findikli · Guneysu · Hemsin

Almanya'ya işçi alımı yapılacak başlıca mesleklerden ve sektörlerden bazıları şöyledir;

Süt imalatı, işlenmiş (pastörize edilmiş, sterilize edilmiş, homojenleştirilmiş ve/veya yüksek ısıdan geçirilmiş) (katı veya toz halde süt hariç). Peynir, lor ve çökelek imalatı. Süt tozu, peynir özü (kazein), süt şekeri (laktoz) ve peynir altı suyu (kesilmiş sütün suyu) imalatı (katı veya toz halde süt, krema dahil).

Yayın tarihi: Ocak 13, 2020 Yayınlayan / Yazan : Fırsatlar Kampanlar İndirimler

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Osmaniye Almanca Dil Kursları Ucuz A1 A2 B1 B2 Dil Dersi

   Osmaniye Almanca Dil Kursları Ucuz A1 A2 B1 B2 Dil Dersi

   Almanca Özel Ders Almak İsteyenler (Osmaniye) İlan / kayıt numarası : # 1248 2kez görüntülendi. Ocak 13, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Osmaniye merkezde Almanca dil kursları Almanya işçi alımı aile birleşimi evlilik için a1 a2 b1 b2 dil sınavlarına hazırlık dersleri fiyatları. Almanya'nın 2020 içinde işçi alımı yapacağı illerden birisi ise Osmaniye merkez ve çevre ilçeleridir. Alman...