Çıralı Almanca Dil Kursları Ucuz A1 A2 B1 B2 Dil Dersi

 • İlan / İçerik Numarası : # 1281 69 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Çıralı, Türkiye

Çıralı merkezde Almanca dil kursları Almanya işçi alımı aile birleşimi evlilik için a1 a2 b1 b2 dil sınavlarına hazırlık dersleri fiyatları. Almanya'nın 2020 içinde işçi alımı yapacağı illerden birisi ise Çıralı geneli ve çevre ilçeleridir. Almanya'ya Çıralı merkezden işçi olarak gitmenin başvuru yapabilmenin koşulları şartları arasında Almanca dilini meslek dallarına ve gruplarına göre A1 ile B2 arası derecede konuşuyor olabilmektir.

Çıralı çevresinden en çok işçi götürülecek Almanya'nın şehri / bölgesi hakkında kısa bilgi;

Frankfurt ilk kez 1875 yılında 100.000'in ve 1928'de ilk kez 500.000'in üzerinde bir nüfusa ulaşmıştır. Bugün dar şehir alanında aşağı yukarı 1,8 milyon, Rhein-Main bölgesinin tümünde ise 6 milyon kişi ikamet etmektedir. Frankfurt'un bir özelliği ise Avrupa'nın en yüksek gökdelenlerine sahip olmasıdır. Gökdelenlerin çoğu bankalara aittir. En yükseği Commerzbank Tower olan bu binaların çoğu son 20 sene içinde yapılmıştır.

Çıralı merkezden Almanya'ya en çok aşağıdaki sektörlerde faaliyet gösteren firmalar şirketler eleman personel işçi alımı yapacaklardır;

Diş laboratuvarlarının faaliyetleri (protez diş, metal kuron, vb. imalatı). Tıpta, cerrahide, dişçilikte veya veterinerlikte kullanılan bys. diğer araç ve gereçlerin imalatı.
Ev veya büro temizliği için olan süpürge ve fırçaların imalatı (elektrikli olanlar hariç). Boyama, badana, duvar kağıdı ve vernik fırçaları ile rulolarının imalatı.

Çıralı merkezdeki Almanya'ya çalışmaya gideceklere yönelik kurslarımız ücretsizdir ve para alınmayacaktır. Kurs ücretleri Almanya'da işe yerleşip ilk maaşınızı aldıktan sonra Almanya'da işe alım ajansına ödenecektir. Dolandırıcılara karşı dikkatli olunuz ve kimseye Türkiye'de şu bu vs adı altında ( tercüme, çeviri, harç, başvuru, kayıt ücreti, oturum ikamet izni, vize vs ) önceden ödeme yapmayınız! Çünkü Almanya'ya işçi götürme, Almanya'da iş bulma vaatleri Çıralı ve çevresinde en yeni ve çok görülen bir dolandırıcılık yöntemidir!

Antalya Olimpos Olympos Çıralı Adrasan Çavuşköy Çavuşbay Çimera Chimera Atburgazı Yanartaş Ulupınar Kumlucayazarı Gelidonya Feneri Ağaç Evler Ev Kadirin Ağaç Evleri
Cirali Cavuskoy Cavusbay Cimera Yanartas Ulupinar

Çıralı ve çevresinden Almanya'ya işçi alımı yapılacak başlıca mesleklerden ve sektörlerden bazıları şöyledir;

Diş fırçaları, saç fırçaları, tıraş fırçaları ve kişisel bakım için kullanılan diğer fırçalar ile resim fırçaları, yazı fırçaları ve kozmetik fırçaların imalatı. Başka yerde sınıflandırılmamış diğer süpürge ve fırçaların imalatı (elektrikli olanlar hariç). Terzi mankeni, el kalbur ve eleği, yapma çiçek, meyve ve bitkiler, şaka ve sihirbazlık benzeri eşya, koku püskürtücüleri ve mekanizmaları, tabut vb. eşyaların imalatı (gelin çiçeği dahil).

Yayın tarihi: Ocak 20, 2020 Yayınlayan / Yazan : Çeviri Ofisleri Tercüme Büroları

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Kırşehir Almanca Dil Kursları Ucuz A1 A2 B1 B2 Dil Dersi

   Kırşehir Almanca Dil Kursları Ucuz A1 A2 B1 B2 Dil Dersi

   Almanca Özel Ders Arayanlar (Kırşehir) İlan / kayıt numarası : # 1243 8kez görüntülendi. Ocak 13, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Kırşehir merkezde Almanca dil kursları Almanya işçi alımı aile birleşimi evlilik için a1 a2 b1 b2 dil sınavlarına hazırlık dersleri fiyatları. Almanya'nın 2020 içinde işçi alımı yapacağı illerden birisi ise Kırşehir merkez ve çevre ilçeleridir. Alman...