Düzlerçamı Almanca Dil Kursları Ucuz A1 A2 B1 B2 Dil Dersi

 • İlan / İçerik Numarası : # 1277 6 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Antalya, Türkiye

Düzlerçamı Antalya merkezde Almanca dil kursları Almanya işçi alımı aile birleşimi evlilik için a1 a2 b1 b2 dil sınavlarına hazırlık dersleri fiyatları. Almanya'nın 2020 içinde işçi alımı yapacağı illerden birisi ise Düzlerçamı geneli ve çevre ilçeleridir. Almanya'ya Düzlerçamı merkezden işçi olarak gitmenin başvuru yapabilmenin koşulları şartları arasında Almanca dilini meslek dallarına ve gruplarına göre A1 ile B2 arası derecede konuşuyor olabilmektir.

Düzlerçamı çevresinden en çok işçi götürülecek Almanya'nın şehri / bölgesi hakkında kısa bilgi;

Kentte bulunan Amerikan üssü ve Amerikan yerleşim alanları bulunmaktaydı. Amerika'nın geri çekilme projesi içinde bunlar zamanla elden çıkartıldılar. Kentte halen Amerikan ordu mensubu birkaç bin kişi yaşamaktadır.

Şehir halkı çok iyi eğitim almış, genelde eğitimci, teşebüscü ve sanatçıdırlar. Gelir ve yaşam seviyesi Almanya ortalamasının üstündedir.

Düzlerçamı merkezden Almanya'ya en çok aşağıdaki sektörlerde faaliyet gösteren firmalar şirketler eleman personel işçi alımı yapacaklardır;

Bozuk para veya jetonla çalışan oyun makineleri ile bilardo için kullanılan eşya ve aksesuarların imalatı (rulet vb. oyun makineleri ile bilardo masa ve istekaları, isteka dayanakları, bilardo topları, tebeşirleri, toplu veya sürgülü puan sayaçları vb.). Yap boz, puzzle ve benzeri ürünlerin imalatı (lego vb. dahil). Oyuncak müzik aletleri imalatı.

Düzlerçamı merkezdeki Almanya'ya çalışmaya gideceklere yönelik kurslarımız ücretsizdir ve para alınmayacaktır. Kurs ücretleri Almanya'da işe yerleşip ilk maaşınızı aldıktan sonra Almanya'da işe alım ajansına ödenecektir. Dolandırıcılara karşı dikkatli olunuz ve kimseye Türkiye'de şu bu vs adı altında ( tercüme, çeviri, harç, başvuru, kayıt ücreti, oturum ikamet izni, vize vs ) önceden ödeme yapmayınız! Çünkü Almanya'ya işçi götürme, Almanya'da iş bulma vaatleri Düzlerçamı ve çevresinde en yeni ve çok görülen bir dolandırıcılık yöntemidir!

Bademağacı Duacı Düzlerçamı Yeşilbayır Karaveliler Yeniköy Nebiler Kevşirler Antalya Organize Sanayi

Düzlerçamı ve çevresinden Almanya'ya işçi alımı yapılacak başlıca mesleklerden ve sektörlerden bazıları şöyledir;

İçi doldurulmuş oyuncak bebeklerin ve oyuncak hayvanların imalatı. Oyuncak bebek, kukla ve hayvanlar ile bunların giysi, parça ve aksesuarlarının imalatı (içi doldurulmuş olanlar hariç)
Lunapark, masa ve salon oyunları için gereçlerin imalatı. Binmek için tasarlanmış tekerlekli oyuncakların imalatı (plastik bisikletler ve üç tekerlekli bisikletler dahil).

Yayın tarihi: Ocak 20, 2020 Yayınlayan / Yazan : Çeviri Ofisleri Tercüme Büroları

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Kastamonu Almanca Dil Kursları Ucuz A1 A2 B1 B2 Dil Dersi

   Kastamonu Almanca Dil Kursları Ucuz A1 A2 B1 B2 Dil Dersi

   Almanca Özel Ders (Kastamonu) İlan / kayıt numarası : # 1239 2kez görüntülendi. Ocak 13, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Kastamonu merkezde Almanca dil kursları Almanya işçi alımı aile birleşimi evlilik için a1 a2 b1 b2 dil sınavlarına hazırlık dersleri fiyatları. Almanya'nın 2020 içinde işçi alımı yapacağı illerden birisi ise Kastamonu merkez ve çevre ilçeleridir. Alm...