Kastamonu Almanca Dil Kursları Ucuz A1 A2 B1 B2 Dil Dersi

 • İlan / İçerik Numarası : # 1239 2 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Kastamonu, Türkiye

Kastamonu merkezde Almanca dil kursları Almanya işçi alımı aile birleşimi evlilik için a1 a2 b1 b2 dil sınavlarına hazırlık dersleri fiyatları. Almanya'nın 2020 içinde işçi alımı yapacağı illerden birisi ise Kastamonu merkez ve çevre ilçeleridir. Almanya'ya Kastamonu merkezden işçi olarak gitmenin başvuru yapabilmenin koşulları şartları arasında Almanca dilini meslek dallarına ve gruplarına göre A1 ile B2 arası derecede konuşuyor olabilmektir.

Kastamonu çevresinden en çok işçi götürülecek Almanya'nın şehri hakkında kısa bilgi;

Katolik nüfusun fazla oluşu Köln'deki siyasi hayatı da etkilemiştir. Hitler dönemi öncesi halk "Zentrum" - Merkez yanlısı idi. Nasyonal Sosyalist rejimin ardından Hristiyan Demokratlar - CDU ve Sosyal Demokratlar - SPD arasında, günümüze kadar süren iktidar mücadelesi oldu. SPD savaş sonrası 40 yıldan fazla şehir yönetimini idare etti. Şehirde bu partilerin dışında liberal - FDP ve yeşiller - Die Grünen/Bündnis 90'ın da çok sayıda seçmenleri vardır.

Kastamonu merkezden Almanya'ya en çok aşağıdaki sektörlerde faaliyet gösteren firmalar şirketler eleman personel işçi alımı yapacaklardır;

Uranyum madenciliği. Toryum madenciliği, Sarı pasta (U3O8) imalatı (uranyum cevherinden elde edilen). Altın, gümüş, platin gibi değerli metal madenciliği, Alüminyum madenciliği. Bakır madenciliği, Nikel madenciliği. Kurşun, çinko ve kalay madenciliği, Krom madenciliği.

Kastamonu merkezdeki Almanya'ya çalışmaya gideceklere yönelik kurslarımız ücretsizdir ve para alınmayacaktır. Kurs ücretleri Almanya'da işe yerleşip ilk maaşınızı aldıktan sonra Almanya'da işe alım ajansına ödenecektir. Dolandırıcılara karşı dikkatli olunuz ve kimseye Türkiye'de şu bu vs adı altında ( tercüme, çeviri, harç, başvuru, kayıt ücreti, oturum ikamet izni, vize vs ) önceden ödeme yapmayınız! Çünkü Almanya'ya işçi götürme, Almanya'da iş bulma vaatleri Kastamonu ve çevresinde en yeni ve çok görülen bir dolandırıcılık yöntemidir!

Kastamonu · Ilgaz · Abana · Ağlı · Araç · Azdavay · Bozkurt · Cide · Çatalzeytin · Daday · Devrekani · Doğanyurt · Hanönü · İhsangazi · İnebolu · Küre · Pınarbaşı · Seydiler · Şenpazar · Taşköprü · Tosya

Almanya'ya işçi alımı yapılacak başlıca mesleklerden ve sektörlerden bazıları şöyledir;

Tatlısu ürünleri yetiştiriciliği (yumuşakçalar, kabuklular, kurbağalar vb.) (balık hariç). Taş kömürü madenciliği, Linyit madenciliği, Ham petrolün çıkarılması. Doğalgaz çıkarılması (madenciliği). Demir cevheri madenciliği (sinterlenmiş demir cevheri üretimi dahil). Katran ve zift ihtiva eden cevherlerden uranyum metalinin ayrıştırılması.

Yayın tarihi: Ocak 13, 2020 Değiştirilme tarihi: Ocak 13, 2020 Yayınlayan / Yazan : Dil Okulları Kursları Merkezleri

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Düzlerçamı Almanca Dil Kursları Ucuz A1 A2 B1 B2 Dil Dersi

   Düzlerçamı Almanca Dil Kursları Ucuz A1 A2 B1 B2 Dil Dersi

   Almanca Özel Ders (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 1277 5kez görüntülendi. Ocak 20, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Düzlerçamı Antalya merkezde Almanca dil kursları Almanya işçi alımı aile birleşimi evlilik için a1 a2 b1 b2 dil sınavlarına hazırlık dersleri fiyatları. Almanya'nın 2020 içinde işçi alımı yapacağı illerden birisi ise Düzlerçamı geneli ve çevre ilçele...