Ankara Noter Onaylı Tercüme Ücretleri Ne Kadar?

 • İlan / İçerik Numarası : # 1310 3 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Ankara, Türkiye

Ankara Noter Onaylı Tercüme Ücretleri Ne Kadar?

YÖK diploma denklik işlemleri konusunda uzman olan şirketimiz, tercüme ve noter tasdiki işlemlerinde uygun fiyata yardımcı olmaktadır. Denklik tercümesi konusunda teklif almak için, belgelerinizi whatsapp aracılığıyla gönderebilir, kısa sürede fiyat teklifi alabilirsiniz.
Ankara Noter Onaylı Tercüme Ücretlerimiz

Yeminli tercüme büromuz, noter onaylı tercüme hizmetinde %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için 2018’e özel indirim uygulamaktadır. Noter onay ücreti, tercüme ücretlerimize dâhil değildir. Ücretler belge türüne göre değişmekte olup, örneğin pasaport tercümesi, kimlik tercümesi, diploma tercümesi gibi belgelerin noter tasdik ücreti 89 TL iken, birkaç sayfadan oluşan transkript noter onay ücreti ise 150 – 200 TL gibi rakamlara çıkabilmektedir. Bu fiyatlar, Ankara Tercüme Bürolarının, İstanbul Tercüme Bürolarının veya İzmir Tercüme Bürolarının tercüme ücretlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir ve hatta aynı şehirde bulunan tercüme bürolarında bile yeminli tercüme ücretleri büyük aralıklarda değişebilmektedir.

Yayın tarihi: Haziran 5, 2020 Yayınlayan / Yazan : Ankara Tercüme Çeviri Büroları

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Bilateral Antalya

   Bilateral Antalya

   Tercüman Arayan Yerler (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 1213 5kez görüntülendi. Ağustos 16, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Bilateral Antalya Daha küçük topluluklar için yapılan bir tür konsekütif tercümedir. Yabancı ziyaretçilere refakat ederek toplantı dışındaki iletişimi sağlamak da bu tanıma girer.

  • Simultane Tercüme Antalya

   Simultane Tercüme Antalya

   Tercüman Arayan Yerler (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 1212 4kez görüntülendi. Ağustos 16, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Simultane Tercüme Antalya Eşzamanlı çeviri olarak da bilinen simultane çeviri, çevirmenin kendisine kulaklık aracılığıyla ulaşan konuşmaları aynı anda çevirmesi ve bu çevirinin yine kulaklık aracılığıyla dinleyicilere ulaştırılmasıdır.

  • Kayıt Deşifre Antalya

   Kayıt Deşifre Antalya

   Tercüman Arayan Yerler (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 1210 6kez görüntülendi. Ağustos 16, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Kayıt Deşifre Antalya Kayıt deşifre, sözlerin yazılı metne dönüştürülmesidir. Toplantı veya kongre gibi ortamlarda konuşmacıların sözlerinin yazılı bir şekilde kayıt altına alınmasını sağlamaktadır.