Antalya’daki En İyi 10 Tercüme Büroları

 • İlan / İçerik Numarası : # 833 35 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Antalya, Türkiye

Antalya’daki En İyi 10 Tercüme Büroları | Yeminli Tercüman | Tavsiyeler | Yorumlar

Antalya’da bulunan 50’ye yakın tercüme bürosu arasından Antalya’nın en iyi 10 yeminli tercüme bürolarını sizler için anketimiz ile belirledik. Bu tercümanlar siz değerli müşterilerimize; Türkçe – İngilizce , Türkçe – Fransızca ,Türkçe – Almanca , Türkçe – Arapça , Türkçe – Rusça , Türkçe – Çince , Türkçe – Japonca , Türkçe – İspanyolca gibi aklınıza gelebilecek tüm dillerde çevirmenlik hizmeti vermektedirler. Birçok müşterisi olan bu tercüme ofisleri, müşterilerinin işlerini çok başarılı bir şekilde yapmış olacaklar ki anketlerimiz doğrultusunda bu listede olmaya hak kazandılar. Dilerseniz onları arayıp 1000 karakter çeviri ücretlerini sorabilirsiniz.

Bizim araştırmamıza ve irtibata geçtiğimiz tercümanlara göre ingilizce tercümenin boşluksuz 1000 karakter çeviri ücreti 15 ile 30 Lira arasında değişmekte. Diğer dillerde tabii ki fiyatlar daha farklı. Öneride bulunmak isteyen ziyaretçilerimiz listenin en altında bulunan yorum kısmından isteklerini belirtebilir, ayrıca canlı destek yoluyla da deyimlerini ve tavsiyelerini paylaşabilirler.

Aylık değerlendirmeler baz alınarak yılın en başarılı firmalarını listeledik. Burayı takip ederseniz kendinize en uygun firmayı bulabilirsiniz.
Her tercüme ofisi kendisi hakkında daha iyi şeyler yazmak ve internet aracılığı ile müşterilerine daha iyi görünmek ister. Hangi firmanın ne kadar güvenilir olduğunu bilemezsiniz. Bu garantiyi alamadığınız firmayla da çalışmak istemezsiniz. Biz sizin yerinize tüm bu sorunları kökten çözebilmek adına bir anket yaptık. Antalya’nın en iyi yeminli tercüme ofislerini sizler için bölgesel anketlerimiz ile inceleyip en garanti ve gerçek bilgiyi size veriyoruz. Hadi başlayalım!

1 – Alp Tercüme

Sektörde en çok ismi duyulan firmalardan birisi olan Alp Tercüme Ofisi, müşterilerini uğraştırmadan sadece 2 adımda hizmet almalarını sağlıyor. Antalya bölgesi’ndeki birçok Otel ve Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. gibi kurum ve kuruluşlara hizmet veren şirket, hızlı teslimde bölgenin en iyisi oldu. Anketlerimizde aldığımız sonuçlara göre, hızlı teslim ve kalite kriterlerinde müşteri olumlu geri dönüşleri yüksek çıktı. Bu sayede listemizin 1. sırasına yerleşen firmayı tebrik ederiz.

%? Eniyi10lar.com İndirimi!Telefon Et
2 – Eksen Tercüme

En iyi üniversitelerden, mütercim-tercümanlık filoloji bölümlerinden mezun yeminli tercümanları ile hizmet veren Eksen Tercüme Ofisi, her türlü belge, metin, akademik/bilimsel yazıların çevirilerini yapmakla birlikte; ardıl, apostil ve simultane çeviri hizmetleri de vermektedir. Müşterilerinin gönderdiği belgelerin gizlilik esasına göre hassasiyetini ciddiyetle dikkate alan firma, aynı zamanda uygun fiyatlı çeviri yapan ofislerden birisi.

%? Eniyi10lar.com İndirimi!Telefon Et
3 – Talya Tercüme

Yaklaşık 20 yıldan beri sektörde faaliyet gösteren firma, başta İngilizce, Almanca, Rusça ve Fransızca olmak üzere birçok dilde çeviri hizmeti vermektedir. Güncel yazılımlar kullanarak, sadece cümlenin değil, yazının komple anlamına odaklanarak işlerini yaptığını belirten şirket, aynı zamanda yurtdışı refakat ve yazışma taleplerini de karşılamaktadır.

%? Eniyi10lar.com İndirimi!Telefon Et
4 – İnterOfis Tercüme

Altın Portakal, Avrupa İletişim Teknolojileri, Dünya Enerji Sempozyumu gibi birçok faaliyette aktif hizmet veren Talya Tercüme, network alt yapısı en güçlü tercüme ofislerinden birisi. İnterofis; mütercim tercümanlar için sabit sistemli eğitim salonları, konsekütif ve sözlü çevirmenlik laboratuvarı ve Avrupa standartlı ‘çevirmenlik mesleki sorumluluk sigortasına’ sahip olan ender tercüme ofislerinden. Profesyonel yardım için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

%? Eniyi10lar.com İndirimi!Telefon Et
5 – Doğruöz Tercüme

2011 yılında Antalya’da kurulmuş olan Doğruöz Tercüme Ofisi, kaliteli çeviri hizmetinin, müşteri ile birebir iletişimin kalitesine bağlı olduğunu belirtiyor. Müşteri beklentilerini, çeviri sürecinin en önemli aşaması olarak görüyor. Alanında uzman bir ekibe ve yeminli tercümanlara sahip olan firma, akademik, tıbbi, teknik, edebi vs gibi alanlarda hizmet vermektedir.

%? Eniyi10lar.com İndirimi!Telefon Et
6 – Lara Tercüme

Noter onaylı tercüme, sözlü tercüme, yeminli tercüme, teknik ve tıbbi tercüme hizmetleri veren Lara Tercüme Ofisi, 90’dan fazla dilde çeviri hizmeti vermektedir. Yurtdışı şirket, temsilcilik ve şube açılışı gibi alanlarda da aktif olan şirket, “Sırrınızı sırrımız kabul ederiz” prensibiyle yola çıktığını belirtiyor. Firma ile kolayca iletişime geçebilir, aklınızdaki soruları sorabilirsiniz.

%? Eniyi10lar.com İndirimi!Telefon Et
7 – Duru Tercüme

Yazılı ve sözlü tercüme hizmetleri veren firma, uygun fiyat politikalarıyla, Muratpaşa bölgenin en çok tercih edilenlerinden. Çeviri ve fiyatlandırma kriterlerini, kendi pazarını oluşturacak şekilde değil, dünya çapındaki tercüme ve çeviri şirketlerinin de baz aldığı ortak standartlara göre belirliyor. Akademik çevirilerden , web sayfalarına, gümrük çevirilerinden, ilaç prospektuslerine kadar bir çok çeviriyi noter tasdikli yeminli tercümanları ile yapıyor. Çeviri hizmetlerinde sürekli müşterilerine indirimler mevcut. Tebrik ederiz.

%? Eniyi10lar.com İndirimi!Telefon Et
8 – Artı Tercüme

Artı Tercüme Ofisi, kurulduğu yıldan bu yana, tercüme alanında yenilikçi çalışmalar yapmış, sektöre farklı bakış açıları kazandırmış bir firma. Yaptığı Ar-Ge çalışmalarıyla da maliyetleri en aza indirerek en ekonomik çeviri hizmeti vermenin peşinde. Alanında en az 10 yıl deneyimli olan editör ve proje koordinatörleriyle 7/24 hizmet vermektedir.

%? Eniyi10lar.com İndirimi!Telefon Et
9 – Aspendos Tercüme

Yaptığı çeviri hizmetlerinde standart kelime çeviri hizmetinden ziyade paragrafın ve yazının bütününün anlamına odaklanarak tercüme hizmeti veren firma, en doğru çeviri yapmanın peşinde. Profesyonel yeminli tercümanları ve müşteri teknik desteği sayesinde hızlı proje teslimi yapmakta ve 7/24 hizmet vermektedir.

%? Eniyi10lar.com İndirimi!Telefon Et
10 – GGG Tercüme

200’ü aşkın deneyimli personeli ile hem yurt içi hem de uluslararası tercümanlık yapan GGG Tercüme, küresel bir ağa sahiptir. 54 farklı dilde çeviri hizmeti vermekte olup, Antalya bölgesinin en çok tercih edilenleri arasına girmeyi başarmıştır. Alanında en az 10 yıllık deneyime ve en az 3 farklı dilde uzmanlaşan proje koordinatörlerine ve editörlerine sahip olan şirket, dünya genelinde faaliyet göstermektedir.

%? Eniyi10lar.com İndirimi!Telefon Et


Antalya’nın en iyi noter yeminli tercümanını arıyorsanız doğru kararı vermek için bu listeye göz gezdirerek kendinize en uygun tercüme bürosunu kolaylıkla bulabilirsiniz. Antalya’daki en iyi tercüme bürolarını sizler için anketimiz sayesinde sıraladık. Bundan sonrası sizin kararınız. Hepsini sırayla arayarak firmalar hakkında daha detaylı bilgiler edinebilir, merak ettiklerinizi sorabilir ve çeviri fiyatlarını öğrenip kendinize en uygun olanı seçerek hizmet alabilirsiniz. Sizden aldığımız yorumlar, tavsiyeler ve anketlerimiz ile listemizi güncel tutacağız. Hizmetiniz bol gönlünüz rahat olsun. Bizi takipte kalın.

Antalya tercüme büroları tavsiyesi vermek isteyen ziyaretçilerimizi aşağıdaki yorum kutucuklarını doldurmaya davet ediyoruz. Yardımlaşarak herkes kendisine uygun en iyi firmayı bulabilir…

Yayın tarihi: Mayıs 10, 2018 Yayınlayan / Yazan : Firma Şirket Kayıt Ekleme İlan Ver

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Antalya Fotoğraf Üzerinden Çeviri Hizmeti

   Antalya Fotoğraf Üzerinden Çeviri Hizmeti

   En İyi Tercüme Bürosu (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 738 20kez görüntülendi. Mayıs 10, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya Fotoğraf Üzerinden Çeviri Hizmeti Siz de tercüme edilmesini istediğiniz belgenizin çevirisini bir tık ile yaptırın! İngilizceAlmancaFransızcaRusçaİspanyolcaİtalyancaArapçaAfgancaArnavutçaAzericeBelarusçaBoşnakçaBulgarcaÇekçeÇinceDancaEndonezc...

  • Antalya Reklam Metni Çeviri Hizmeti

   Antalya Reklam Metni Çeviri Hizmeti

   Tercüme Bürosu (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 737 23kez görüntülendi. Mayıs 10, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya Reklam Metni Çeviri Hizmeti Reklam metin çevirisi uzmanları ile profesyonel sonuçlar alın! İngilizceAlmancaFransızcaRusçaİspanyolcaİtalyancaArapçaAfgancaArnavutçaAzericeBelarusçaBoşnakçaBulgarcaÇekçeÇinceDancaEndonezceEstoncaFarsçaFelemenkçeF...

  • Antalya Yeminli Tercüme ve Çeviri Hizmeti

   Antalya Yeminli Tercüme ve Çeviri Hizmeti

   En İyi Tercüme Büroları (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 736 42kez görüntülendi. Mayıs 10, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya Yeminli Tercüme ve Çeviri Hizmeti Yeminli tercüme bürosu Protranslate'in tercüman kadrosuna kolayca ulaşın! İngilizceAlmancaFransızcaRusçaİspanyolcaİtalyancaArapçaAfgancaArnavutçaAzericeBelarusçaBoşnakçaBulgarcaÇekçeÇinceDancaEndonezceEstonca...