Manavgat noter tasdikli tercüme

 • İlan / İçerik Numarası : # 770 35 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Manavgat, Türkiye

Manavgat noter tasdikli tercüme, Dayra tercüme bürosu, Antalya 3. Noteri, Antalya 11. Noteri, Antalya 16. Noteri, Antalya 18. Noteri ile Yeminli ve anlaşmalı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Noter tasdikli tercüme, gerektiren her türlü sözleşme, belge, imza sirküleri, vekaletname, tutanak, pasaport, tapu ikametgah, nufus kayıt örneği, askerlik durum belgesi, öğrenci belgesi, diploma gibi resmi belgelerin tercümesi Antalya tercüme ofisi tercümanları tarafınca anlaşmalı noterler ile en kısa sürede çevirisi yapılarak teslim edilmektedir.

MEDİKAL TERCÜME MANAVGAT
Medikal tercüme, her alanda olduğu gibi tıp alanındada doğru çevirinin önemi oldukça çoktur. Uzun zamandan beri ilaç firmaları ile çalışmış sağlık ve medikal çevirileri yapmış, deneyimli tercüman kadromuz size en doğru bir şekilde çevirinizi yaparak zaman kazandırır ve hesaplı fiyat tarifesi politikasıylada, finans düzeyinde sizlere yardımcı olurlar.

HUKUKİ TERCÜME MANAVGAT
Hukuki tercüme, oldukça önemli ve hassas bir konudur. Çeviri yapan tercümanın her iki dildeki yetenek ve kabiliyeti, genel kültür ve iş deneyimi çevirinin kaliitesini etkilemektedir.

Bu bağlamda uluslararası geçerliliği olan mutabakat, uzlaşamamazlık, istinaf, ve hukuki sözleşmelerden doğabilecek belirsizlikler, gelecek zamanda sıkıntılar yaşamanıza sebep olabilmektedir.

Gerçek manada hassasiyet ve özen gerektriren hukuki tercümeler, Antalya tercüme ofisinde titizlikle uzman tercümanlarımız tarafından analiz edilerek değerlendirilmekte ve tercümeleri yapılmaktadır..

TEKNİK TERCÜME MANAVGAT
Teknik tercüme , teknik tercüme itina ve uzmanlık gerektiren çok hassas bir konudur. Şartnameler, sözleşmeler, ileri düzeyde teknik bilgi gerektirir. İhale ve iş sözleşmelerinin iptaline kadar gidebilecek tercüme hatalarından kaçınmakla birlikte, bu konunun önemine vakif yeminli tercümanlarımız sizlere en doğru çözümü sunmaktadır.

AKADEMİK TERCÜME MANAVGAT

Akademik tercüme, diploma, master tezi, mezuniyet tezi tercümeleri bu konu içinde değerlendirilir. Çeşitli raporlar ve bilimsel araştırmalar gibi her türlü akademik dökümanlarda tercüme hatasız olmalıdır. İlgili dilin Üniversite düzeyinde hoca ve öğretmenlerle çalışan Antalya tercüme ofisi üst düzeyde tercümanlık ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Akademik tercüme, eğitim veren akademik düzeyde okullar, Üniversiteler ve kurumlar istemektedir.

METİN TERCÜME MANAVGAT

Metin tercüme Antalya, makaleler, felsefi metinler, şiir metinler. Tanıtım metinler ve edebi metinler gibi okumaya ve bilgilendirmeye dönük tercümeler titizlikle değerlendirilmekte ve yeminli tercümanlarımız tarafından hatasız çevirilmektedir..

Ehil olmayan ve bu alanda uzmanlaşmayan kişilere yaptırılan tercümelerde ise gülünç duruma düşülmekte ve itibar zedelenmektedir.

SÖZLÜ TERCÜME MANAVGAT

Sözlü tercüme, çoğunukla ticari görüşmeler, sözleşme imzalanmasından önceki görüşmeler, yönetim kurulu toplantıları, ticari ve tatil gezileri, kokteyl ve açılışlar, ticari lansmanlar, basın toplantıları gibi, anlık ve çabuk yapılan tercüme faaliyetleridir.

Yurt dışında ilgili dilin ülkesinde yetişmiş tercümanlarımız, her türlü sözlü veya teknik cihazlı simultane tercüme yaparak tüm ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü üretmektedir.

Soru sormak ve detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yayın tarihi: Mayıs 10, 2018 Yayınlayan / Yazan : Ücretsiz İlan Verme Bedava İlanlar

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Ankara İngilizce Yeminli Tercüman ve İngilizce Noter Onaylı

   Ankara İngilizce Yeminli Tercüman ve İngilizce Noter Onaylı

   Yeminli Tercüme Fiyatları (Ankara) İlan / kayıt numarası : # 1299 2kez görüntülendi. Haziran 5, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   Ankara İngilizce Yeminli Tercüman ve İngilizce Noter Onaylı Tercüme Hizmeti… Ankara İngilizce Yeminli Tercüme ve İngilizce Noter Onaylı Tercüme Hizmeti veren Proses Tercüme ile, İngilizce – Türkçe ve Türkçe – İngilizce her türlü metniniz, belgeniz, a...

  • KAZAKÇA MEDİKAL TERCÜME ANTALYA

   KAZAKÇA MEDİKAL TERCÜME ANTALYA

   Yeminli Tercüme Fiyatları (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 1222 4kez görüntülendi. Ocak 13, 2020 İlanı verenle iletişime geç

   KAZAKÇA MEDİKAL TERCÜME ANTALYA Kazakça medikal tercüme Antalya, her alanda olduğu gibi tıp alanındada doğru çevirinin önemi oldukça çoktur. Uzun zamandan beri ilaç firmaları ile çalışmış sağlık ve medikal çevirileri yapmış, deneyimli tercüman kadrom...

  • Antalya Yeminli Tercüme

   Antalya Yeminli Tercüme

   Yeminli Tercüme Fiyatları (Antalya) İlan / kayıt numarası : # 843 37kez görüntülendi. Mayıs 10, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya Yeminli Tercüme Konsolosluk ve vize işlemleri için gereken pasaport, nüfus kayıt örneği, adli sicil, diploma, transkript, askerlik durum ya da terhis belgeleri, tapu, ikametgah, vb. matbu evrakların çevirileri Rehber Tercüme Bürosunda en hızl...